Transport mebli jest często utożsamiany, a nawet mylony z całym procesem przeprowadzki. Sam w sobie nie obejmuje jednak wszystkich etapów związanych z przeprowadzką i nie zalecamy naszym klientom ograniczania się do tak podstawowego zakresu usług, ponieważ wiąże się on nierozłącznie z takimi działaniami jak załadunek, rozładunek oraz zaplanowanie całego procesu. Zmiana miejsca zamieszkania to czas pełen ekscytacji związanej z nowym rozdziałem w życiu, ale również źródło stresu i nerwów z powodu wielu spraw do załatwienia. Osoby przenoszące się, często przytłoczone są ilością zgromadzonych przez lata dóbr. Niespodziewanie okazuje się, że mają więcej rzeczy niż przypuszczali – co czyni perspektywę ich spakowania jeszcze bardziej onieśmielającą. Do przetransportowania są przecież nie tylko duże urządzenia czy meble, ale również mnóstwo przedmiotów codziennego użytku i rzeczy osobistych. Na szczęście, decydując się na powierzenie tych zadań naszej firmie, mogą Państwo liczyć nie tylko na transport mebli i innych niezbędnych drobiazgów, ale także na pomoc w ich pakowaniu do transportu, np. stabilizujemy drzwiczki szafek, zabezpieczamy półki oraz chronimy rogi i krawędzie mebli. Przywiezione do nowego miejsca meble umieszczamy w wyznaczonych przez Klientów pomieszczeniach i lokujemy we właściwych miejscach. Dbamy także o to, aby przetransportowane meble nie komplikowały realizacji kolejnych etapów przeprowadzki ani nie wydłużały jej czasu.

Korzystanie z naszej usługi transportu mebli w Gdańsku i każdym innym mieście to innowacyjne podejście do przeprowadzek. Oferujemy kompleksowe wykonanie zlecenia. Powierzając nam przewóz mebli, sprzętów RTV i AGD czy innych elementów, nie muszą się Państwo martwić o:
• zaplanowanie przeprowadzki (określimy optymalne terminy, pomożemy zorganizować przeprowadzkę tak, aby była efektywna);
• zapakowanie mebli (każdy przewożony przedmiot zostanie odpowiednio zabezpieczony);
• montaż i demontaż mebli (dysponujemy narzędziami, które umożliwiają szybkie i efektywne składanie mebli);
• utylizację zbędnych przedmiotów;
• sprzątanie po przeprowadzce (usuńmy wszystkie opakowania i pozostawimy miejsce w czystości).

Dysponujemy specjalistycznymi ciężarówkami, które pomieszczą liczne elementy, w tym meble, sprzęt RTV/AGD i dekoracje. Pojazdy te zapewniają bezpieczny transport ładunku z punktu A do punktu B. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w kontenery. Naszą zaletą są również zainstalowane w pojazdach zabezpieczenia, które oddzielają od siebie transportowane elementy.